Przeróbki krawieckie

W naszym zakładzie krawieckim oprócz projektowania ubrań i szycia na miarę, zajmujemy się także przeróbkami krawieckimi wszelkiego rodzaju. Specjalizujemy się m.in. w przeróbkach:

  • przeróbki sukienek
  • przeróbki sukni ślubnych
  • przeróbki spódnic, spódniczek
  • przeróbki spodni
  • przeróbki kostiumów
  • przeróbki koszul, koszulek
  • przeróbki bluzek
  • przeróbki garniturów
  • przeróbki marynarek

Nasi specjaliści zaproponują Państwu także kreatywne przeróbki ubrań, dzięki którym ulubiona odzież zyska drugie życie. W zależności od upodobań klienta wykonujemy nowoczesne przeróbki krawieckie. Mogą to być na przykład dekoracyjne cięcia, dodatkowe akcesoria takie jak guziki, pompony lub frędzle, malowanie farbami do tkanin wzorów lub naszywanie stempli oraz szablonów.

W przeróbkach ubrań liczy się kreatywność i opanowane szaleństwo. Sęk w odpowiednim połączeniu faktur materiałów, kolorów i wzorów, które spersonalizują Państwa odzież i nadadzą jej charakter. Nawet ze zwykłej nudnej torby lub spodni można zrobić ciekawy, modny ciuch, który będzie przyciągał uwagę i wzbudzał pożądanie u innych. W odnowionych w naszym zakładzie krawieckim ciuchach nie przejdziecie Państwo niezauważeni. Zainteresowanie wzbudzi bez wątpienia pomysłowość projektów, ale i jakość oraz precyzja wykonania modyfikacji krawieckich.

Inspiracje do przeróbek

krawieckich można czerpać tak naprawdę zewsząd. Śledzenie najnowszych trendów ze świata mody w Internecie, telewizji czy gazetach to tylko jedna z możliwości. Inspiracji można poszukiwać wszędzie – na balkonie podczas picia porannej kawy w roślinach balkonowych lub owadach, w korku podczas jazdy samochodem do pracy, w pięknych krajobrazach podczas wakacyjnych wyjazdów, ale i w zwyczajnych przedmiotach użytku codziennego, takich jak papier, metal czy plastik. Wszystko co nas otacza może stać się bodźcem generującym pomysł, który pozwoli stworzyć niebanalny projekt. Ubiór podkreśla nasz charakter, ale spersonalizowany, unikatowy strój definiuje naszą osobowość i wyróżnia z tła. Kreatywne przeróbki krawieckie odświeżą szafę i stworzą nowy, wyrazisty styl.

 

Przeróbki sukienek

Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeróbki sukienek koktajlowych, wieczorowych, letnich, zarówno długich, jak i krótkich. Zajmujemy się zwężaniem i poszerzaniem sukienek, skracaniem ich, a także modyfikacjami. W naszym zakładzie krawieckim zmienimy kształt Państwa sukienek, doszyjemy nowe lub odprujemy niechciane elementy. Wszelkie zmiany jakich Państwo oczekujecie zostaną najpierw skonsultowane z krawcem, a następnie po określeniu możliwości przeróbek krawieckich zostaną one wykonane. Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnego rozwiązania dla waszej ulubionej sukienki możecie Państwo skorzystać z przeróbki krawieckiej lub uszyć nową sukienkę, ponieważ w naszym zakładzie krawieckim w ofercie znajduje się również usługa szycia na miarę.

Przeróbki sukni ślubnych

Każda panna młoda po swoim ślubie ma dylemat co zrobić ze swoją suknią. Niektóre z Pań decydują się na sprzedaż ubioru ślubnego, inne zostawiają sobie suknię „na pamiątkę”. Dla jednych i drugich mamy świetne wiadomości. Przerobimy Państwa suknie ślubne! Paniom, które kupiły używaną suknię proponujemy przeróbki krawieckie, dzięki którym dopasujemy ubiór do sylwetki, skrócimy ją lub zwęzimy. Natomiast paniom, które nie chcą się rozstawać z weselnymi wspomnieniami proponujemy skrócenie i przeróbkę sukni ślubnej, na przykład w suknię na szczególne okazje, która dzięki nowym dodatkom lub zmienionej formie stanie się zupełnie nową kreacją.

Przeróbka spodni

Duże wahania na wadze nie zawsze muszą oznaczać wymianę garderoby. Warto wybrać lepsze rozwiązanie, jakim jest przeróbka ubrań. W naszym zakładzie krawieckim wykonujemy m.in. takie usługi jak zwężanie nogawek, wszywanie gumki, skracanie spodni. Zajmiemy się każdym rodzajem spodni, zarówno damskimi, jak i męskimi.

Przerabianie bluzek

Jeśli szafa pęka w szwach, a my nadal nie mamy w co się ubrać, ponieważ wszystko już się znudziło lub jest niemodne, należy szybko do nas zadzwonić. Omówimy poprawki i przerobimy Państwa bluzki na długi i na krótki rękaw, z każdego rodzaju materiału. Całkowicie odmienimy lub dopasujemy do sylwetki bluzki, które od momentu przeróbki staną się Państwa ulubionymi ciuchami.

Przeróbki koszulek

Przerabianie odzieży może być alternatywą dla zakupów eleganckich strojów, także koszul i spódnic. Zmodyfikujemy Państwa koszule i koszulki, zarówno damskie, jak i męskie. Wytaliujemy, zmienimy fason, doszyjemy modne dodatki. Nadamy nową jakość koszulom z kołnierzem oraz dodamy stylu koszulkom noszonym na co dzień.

Przerabianie ubrań w naszym zakładzie krawieckim będzie dla Państwa przyjemnością. Odzież w nowej odsłonie na pewno pozytywnie Państwa zaskoczy. Nowe ubrania bez ogromnego obciążenia domowego budżetu? Tak! W naszym zakładzie krawieckim przeróbki odzieży są w atrakcyjnych cenach, a szczegółowy cennik znajdziecie Państwo [tutaj]. Przerabiamy ubrania z pasją i zaangażowaniem, dlatego klienci tak chętnie do nas powracają z kolejnymi ciuchami do przerobienia. Wszystkie poprawki odzieży są modyfikowane wysokojakościowymi materiałami krawieckimi, dzięki czemu modne ubrania zostaną z Państwem na dłużej.

 

Sprawdź na mapie, gdzie świadczymy usługi przeróbki krawieckie we Wrocławiu: